Zapewniamy wynajem podestów wraz z profesjonalną obsługą techniczną. Dowolne trybuny, stopnie pod chór są bardzo proste do wykonania w systemie modułowym. Podest nowej generacji jest następcą popularnego systemu praktykable posiadając nieporównywalnie lepsze parametry niż praktikable. Naszą siedzibą jest Poniatowa, ale wynajmujemy i obsługujemy sprzęt na teranie całej Polski.zapewniamy pełną obsługę od etapu projektu do etapu realizacji. Dysponujemy pod wynajem ponad 1100m2 podłogi scenicznej oraz składany parkiet taneczny: Cennik wypozyczenia np. do 10szt. podestów 1x2m (20m2) z montażem i demontażem 700zł bez transportu, powyżej 10szt. z montażem i demontażem na terenie Warszawy : 50,00 PLN netto za podest/doba, Lublina: 50,00 PLN na 1 dobę podnajmu. Każda następna doba to 50% wartości ceny wyjściowej. W przypadku wynajmu długoterminowego ustalimy stawkę ryczałtową. Wartość wynajmu nie zawiera kosztu transportu na terenie Warszawy i okolic. Transport poza Warszawą płatny dodatkowo 2,20PLN netto/km przejechanej trasy. Ta cena obowiązuje również okolice Lublina.  SCA-01 sca-03 używane do budowy scen, podwyższeń i wybiegów w różnej konfiguracji ustawienia i różnej wysokości podłogi. Wypożyczamy pojedyncze podesty, ale także istnieje możliwość kupna podestów używanych lub nowych w dobrej cenie. Kup nowy lub używany w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprzedam używany podest 100 x 200cm sca01 oraz 100cm x 200cm sca03, różne długości nóg od 10cm do 220cm. Nogi teleskopowe i aluminiowe Typ podestu: antypoślizgowy obity aluminium.
Estetyczne aluminiowe podesty sceniczne: estradowe systemy, składane trybuny wynajem. Moduły SCA-01 o wymiarach 2m/ 1m, 2m/ 05m, 1m/1m na bazie lekkiego profilu aluminiowego, blat podestu wykonany jest ze sklejki anty poślizgowej co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Noga teleskopowa profil aluminiowy zakończony stopą z tworzywa gumowego, płynna regulacja wysokości od 0,30m do 2,40m a co za tym idzie ustawienie podestów w bardzo zróżnicowanym podłożu. Podesty sceniczne umożliwiają na dowolne tworzenie powierzchni modułowych scen, estrad, wybiegów, widowni, podium, trybun, stoisk ekspozycji itp., konstrukcji scenicznych czy to w hali czy w plenerze. Wszystkie podesty posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz spełniają wymagania określone w przepisach przeciwpożarowych, można je uzupełnić o dodatkowe wyposażenie np. w barierki ochronne, krzesła, schody modułowe, uchwyty, poręcze itp. Szybkość montażu, lekkość konstrukcji, komfort korzystania z podestów to atuty, które przyniosły nam wielu klientów. Z większością z nich pracujemy nieprzerwanie od lat. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Posiadamy 1100m2 podłogi scenicznej składanej z aluminiowych podestów scenicznych.
Parametry modułowych podestów scenicznych:
Antypoślizgowy
Bezpieczeny
Niezawodny
Wytrzymały
Moduły 2/1m-1/1m-0,5/2m-0,5/1m
Nogi telskopowe regulowane
Nogi stałe różne wysokości

Zalety systemu:
Estetyczny wygląd
Szybki montaż podestu
Doskonala obsługa
Wlasny transport

Podest z pelną dokumentacją techniczną atest nacisku
SCA01 900kg/1m
SCA03 500kg/1m

Wypożyczalnia podestów:
sprzedaż-usługa wynajmu-usługa montażu i transportu sprzętu scenicznego.
WYSIWYG Web Builder
Techniczna
Obsługa

Imprez

ZAPRASZAMY
do Współpracy!
Zapraszamy do korzystania z naszych usług scenicznych.
PODEST
Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa techniczna imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko /obsługujemy imprezy w całej Polsce /dostarczamy-montujemy-sprzęt firmy
podest estetyczny-lekki-alum-podest składany-modułowy-podłoga antypoślizgowa-podłoga modułowa-podłoga sceniczna-podłoga estradowa-podłoga ze sklejki-platfform wynajem scen estradowych z zadaszeniem-atestowana podłogI antypoślizgowa-barierki i płotki zabezpieczające-na imprezy plenerowe barierki-profesjonalne nagłosnienie liniowe-dla estrady światło na imprezy-panele led głowice ruchome pixelbar blindery i stroboskopy-wypożyczalnia podłogi tanecznej-technika sceniczna i estradowa na njwyższym pozimie usług
Krótko o nas: 20 lat doświadczenia

KIM Jesteśmy -
Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.

CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.